مقابل جادویی روزنامه اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

مقابل: جادویی روزنامه اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

هیات دولت با عوض کردن ساعات کار ادارات و دستگاه های اجرایی موافقت کرد

هیات وزیران با پیشنهاد وزارت نیرو مبنی بر جابجایی ساعات کار ادارات و دستگاه های دولتی، بانک ها، شهرداری ها و سایر مؤسسات عمومی غیردولتی جهت بهینه سازی مصرف ا..

ادامه مطلب

یکی از آرزوهای آیت الله هاشمی رفسنجانی شکوفایی کشور عزیزمان ایران بود / حسن روحانی

رییس جمهور با بیان اینکه یکی از آرزوهای آیت الله هاشمی رفسنجانی شکوفایی کشور عزیزمان ایران بود، گفت: هاشمی رفسنجانی همه وجودش علاقه به کشور عزیزمان ایران ..

ادامه مطلب

به جای میوه فساد با ریشه آن مبارزه کنید / عبدی

به گزارش ایسنا، عباس عبدی در نشست «صداهایی که شنیده نشد» در ارتباط با محورهایی مثل استبداد، فساد و نابرابری در حکومت پهلوی و هشداریی جهت کشور عزیزمان..

ادامه مطلب

رئيس‌جمهوري منتخب مردم نباشد؟

چندروزی است تأکید بر «نظام پارلمانی» در قالب خبرها و مصاحبه هایی در دستور کار «خانه ملت»، خبرگزاری رسمی مجلس قرار گرفته است. رئيس جمهوري من..

ادامه مطلب

روحانی تحت فشار کابینه را بسته است / فائزه هاشمی

محسن امین زاده، معاون وزارت امور خارجه در دوران اصلاحات و یکی از اشخاص آشنا شده است جریان اصلاحات به شمار می رود. این در حالی است که به نظر می رسد با ..

ادامه مطلب

روایت فردی که چهار ساعت در حمله تروریستی در اتاق محبوس بود

مسئول دفتر علاء‌الدین بروجردی نماینده بروجرد که در وقت وقوع اتفاق تروریستی مجلس به علت کمین یکی از تروریست ها، ۴ ساعت در اتاقش محبوس شده است بود، روایتش..

ادامه مطلب

پیروز مناظره اول دولت روحانی بود / پرویز کاظمی وزیر مستعفی دولت احمدی نژاد

پرویز کاظمی وزیر مستعفی دولت احمدی نژاد: پیروز مناظره اول دولت روحانی بود/ شخصی که به مطالب توهین آمیز استناد می کند ناتوان از اداره مملکت است ..

ادامه مطلب

ورود روحانی به کرمان

به گزارش ایسنا، حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری دوازدهم دقایقی پیش وارد استان کرمان شد تا در تالار تلاش شهر کرمان جهت مردم این ش ..

ادامه مطلب