مقابل جادویی روزنامه اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

مقابل: جادویی روزنامه اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

وزیر کشور آلمان همکاری خود با مرکل را آخر می‌دهد

هورست زیهوفر، وزیر کشور و عضو حزب اتحادیه سوسیال مسیحی بایرن از آخر همکاری خود با آنگلا مرکل، صدراعظم آلمان خبر داد.  وزیر کشور آلمان همکاری خ..

ادامه مطلب

کره‌شمالی راجع به رزمایش یکسان سئول- واشنگتن به آمریکا هشدار داد

کره شمالی راجع به ازسرگیری رزمایش یکسان آمریکا با کره جنوبی به واشنگتن هشدار داد. کره شمالی راجع به رزمایش یکسان سئول- واشنگتن به آمریکا ه..

ادامه مطلب

خواند ، کمونیست چپ‌گرا&quot، پسر ترامپ دموکرات‌ها را &quot

پسر بزرگ دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا در مصاحبه‌ای دموکرات‌ها را “کمونیست چپ‌گرا” (مارکسیستی) معرفی کرد.  پسر ترامپ دم..

ادامه مطلب

انتقال سفارتخانه آمریکا به قدس تا آخر 2019 انجام می‌شود

مقامات آمریکایی می‌گویند انتقال سفارتخانه این کشور در فلسطین اشغالی از تل‌آویو به قدس، تا آخر سال 2019 انجام می‌شود. انتقال سفارتخانه آمریکا ..

ادامه مطلب

۱۵ کشته و زخمی ، حمله انتحاری در میدان عدن شهر کاظمین

رسانه‌های عراقی از حمله در میدان عدن در شمال بغداد (ورودی کاظمین) خبر دادند و نوشتند: آمار اوليه انفجار كاظمين پانزده شهيد و زخمی اعلام شده است است. ..

ادامه مطلب

آمریکا گشت‌زنی‌ها در دریای چین جنوبی را زیادتر می‌کند

بر اساس گزارش وال استریت ژورنال پنتاگون جهت زیاد کردن گشت‌زنی‌های متداول دریایی در دریای چین جنوبی تا دو الی سه بار در ماه، جهت “دفاع از آزادی..

ادامه مطلب

پوتین و ترامپ روی رینگ بوکس!

در حاشیه بالاگرفتن اختلافات امریکا و روسیه، سایت کگل این کارتون را با عنوان «تحریم ها» منتشر کرد. پوتین و ترامپ روی رینگ بوکس! عبارات ..

ادامه مطلب

اسرائیل طرح داعش جهت انفجار هواپیماها را جهت آمریکا رو کرد

سازمان جاسوسی اسرائیل به آمریکا اطلاعاتی داده که نشان می‌دهد داعش قصد دارد تا از مواد منفجره جاسازی شده است در باتری‌های لپ‌تاپ جهت انجام حملات در فرودگاه‌ه..

ادامه مطلب

۳۰۰۰ زن ایزدی همچنان برده جنسی هستند

نادیا مراد جهت آزادی زنان ایزدی‌ اسیر دست داعش مبارزه می‌کند. این دختر جوان ایزدی به هفته نامه اشپیگل گفته هنوز هم بیش از سه‌هزار زن که اکثر آنان ایز..

ادامه مطلب

عکس) + آخر ساخت نخستین نیروگاه هسته‌ای امارات (

مراسم شروع ساخت نیروگاه هسته‌ای امارات در سال 2011 با حضور مدیر جمهور وقت کره جنوبی شروع شد. آخر ساخت نخستین نیروگاه هسته ای امارات (+عک..

ادامه مطلب