مقابل جادویی روزنامه اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

مقابل: جادویی روزنامه اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

کره شمالی کارها مورد نیاز جهت خلع سلاح اتمی را انجام نداده است / بولتون

مشاور امنیت ملی کاخ سفید بر این باور است که کره شمالی هنوز گام‌های مورد نیاز به سوی خلع سلاح اتمی را برنداشته است. بولتون: کره شمالی کارها ..

ادامه مطلب

به تشکیل دولت وفاق ملی پایبندیم/ هرگز به سوریه نمی‌روم ، حریری

به گزارش ایسنا، به نقل از ارم نیوز، سعد حریری، نخست وزیر مکلف لبنان در اظهاراتی به خبرنگاران گفت: مشکلاتی که تشکیل دولت با آن مواجه است مشکلاتی ساخت..

ادامه مطلب

داعش مسوولیت حمله به ژنرال دوستم را بر عهده گرفت

گروه تروریستی داعش مسوولیت انفجار انتحاری در نزدیکی فرودگاه کابل را که معاون رئیس‌جمهوری افغانستان را نشانه گرفته بود، برعهده گرفت.در این بیانیه که خبرگزاری واب ..

ادامه مطلب

روسیه، اتحادیه اروپا و چین دشمن های ما هستند / ترامپ

رئیس‌جمهوری آمریکا در آستانه دیدارش با همتای روسی خود، اظهار داشت روسیه، اتحادیه اروپا و چین دشمن های ایالات متحده هستند.  ترامپ: روس..

ادامه مطلب

ترامپ هرگز راجع به «ترزا مِی» بدگویی نکرده است / سخنگوی کاخ سفید

سخنگوی کاخ سفید به گزارش هایی که ترامپ را به توهین به نخست وزیر بریتانیا متهم کرده بودند تصویر العمل نشان داد و گفت مدیر جمهور آمریکا هرگز از مِی بد..

ادامه مطلب

انتخابات ترکیه ناعادلانه بود ولی نتیجه را می‌پذیرم / اینجه

نامزد حزب جمهوریخواه خلق و رقیب اردوغان در انتخابات ریاست‌جمهوری دیروز اعلام کرد: اگرچه انتخابات ترکیه ناعادلانه بود؛ نتیجه آن را می پذیرم. ..

ادامه مطلب

وزیر کشور آلمان همکاری خود با مرکل را آخر می‌دهد

هورست زیهوفر، وزیر کشور و عضو حزب اتحادیه سوسیال مسیحی بایرن از آخر همکاری خود با آنگلا مرکل، صدراعظم آلمان خبر داد.  وزیر کشور آلمان همکاری خ..

ادامه مطلب

کره‌شمالی راجع به رزمایش یکسان سئول- واشنگتن به آمریکا هشدار داد

کره شمالی راجع به ازسرگیری رزمایش یکسان آمریکا با کره جنوبی به واشنگتن هشدار داد. کره شمالی راجع به رزمایش یکسان سئول- واشنگتن به آمریکا ه..

ادامه مطلب

خواند ، کمونیست چپ‌گرا&quot، پسر ترامپ دموکرات‌ها را &quot

پسر بزرگ دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا در مصاحبه‌ای دموکرات‌ها را “کمونیست چپ‌گرا” (مارکسیستی) معرفی کرد.  پسر ترامپ دم..

ادامه مطلب

انتقال سفارتخانه آمریکا به قدس تا آخر 2019 انجام می‌شود

مقامات آمریکایی می‌گویند انتقال سفارتخانه این کشور در فلسطین اشغالی از تل‌آویو به قدس، تا آخر سال 2019 انجام می‌شود. انتقال سفارتخانه آمریکا ..

ادامه مطلب