مقابل جادویی روزنامه اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

مقابل: جادویی روزنامه اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

اسرائیل طرح داعش جهت انفجار هواپیماها را جهت آمریکا رو کرد

سازمان جاسوسی اسرائیل به آمریکا اطلاعاتی داده که نشان می‌دهد داعش قصد دارد تا از مواد منفجره جاسازی شده است در باتری‌های لپ‌تاپ جهت انجام حملات در فرودگاه‌ه..

ادامه مطلب

روایت فردی که چهار ساعت در حمله تروریستی در اتاق محبوس بود

مسئول دفتر علاء‌الدین بروجردی نماینده بروجرد که در وقت وقوع اتفاق تروریستی مجلس به علت کمین یکی از تروریست ها، ۴ ساعت در اتاقش محبوس شده است بود، روایتش..

ادامه مطلب

مصدومان در حال انتقال به بیمارستان ، ۴۸ مصدوم در اتفاق متروی تهران

سرپرست اورژانس کشور از شناسایی ۴۸ مصدوم در اتفاق متروی پایتخت کشور عزیزمان ایران خبر داد و گفت: این اتفاق تاکنون مصدوم بدحال نداشته است. ۴۸ مص..

ادامه مطلب

دستگیری مردی که از جنازه مقتولان دزدی می کرد

پلیس ایالت اورگان آمریکا مردی را که از جنازه مقتولان پورتلند دزدی کرده بود،بازداشت کرد. دستگیری مردی که از جنازه مقتولان دزدی می کرد ع..

ادامه مطلب

فصل تازه زندگی خواهران منصوریان با حضور پدر! ، قهرمان ماه عسل تا مرز نابینایی پیش رفت

به گزارش گروه تحریریه سایت؛ هفتمین قسمت برنامه «ماه عسل» با ادامه قصه خواهران منصوریان به روی آنتن رفت. قهرمان ماه عسل تا مرز نابینایی پیش رفت/ فصل..

ادامه مطلب

دزدان هالیوودی پای میز محاکمه

دو مامور محافظ که با همدستی چهار سارق طی نقشه‌ای هالیوودی به خودروی حمل پول بانک پاسارگارد دستبرد زده بودند، بزودی محاکمه خواهند شد.  دزدان هالیوودی ..

ادامه مطلب

گرفتار شدن «اف جی کروز» در زاینده‌رود!

بعدازظهر دیروز جمعه سرنشینان تویوتا اف جی کروز قصد عبور از عرض زاینده رود را داشتند که در وسط رودخانه گرفتار شدند. گرفتار شدن «اف جی کروز» د..

ادامه مطلب

ارایه سریع گزارش ، ظرف ۲ماه پرونده فیلم‌های توقیفی بسته شود

در پی نامه اصغر نعیمی یکی از کارگردانان کشورمان، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی طی نامه ای به رییس شرکت سینمایی، سمعی و بصری دستوراتی داد. . ظر..

ادامه مطلب