مقابل جادویی روزنامه اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

مقابل: جادویی روزنامه اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

پیروز مناظره اول دولت روحانی بود / پرویز کاظمی وزیر مستعفی دولت احمدی نژاد

پرویز کاظمی وزیر مستعفی دولت احمدی نژاد: پیروز مناظره اول دولت روحانی بود/ شخصی که به مطالب توهین آمیز استناد می کند ناتوان از اداره مملکت است ..

ادامه مطلب

حداقل حقوق مستمری‌بگیران تامین‌ اجتماعی ۱میلیون و۱۰۰ هزار تومان شد

به دنبال اجرای سیاست‌های حمایتی دولت و وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از حداقل بگیران، جهت دومین سال متوالی میزان دریافتی حداقل بگیران تحت پوشش شرکت تامین اجتم..

ادامه مطلب

اسلحه داران آمریکایی حالا یک دوست حقیقی در کاخ سفید دارند / ترامپ

رییس جمهوری آمریکا طی مراسمی خطاب به دارندگان اسلحه در کشورش گفت که 8 سال تعرض به حقوق اسلحه داران این کشور به آخر رسیده و حالا آن ها یک دوست و حامی حقیقی..

ادامه مطلب

توئیتر ترامپ دیگر مثل سابق جالب نیست

یک تحقیق نشان داد توئیت‌های دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا دیگر جذابیت سابق را ندارد. توئیتر ترامپ دیگر مثل سابق جالب نیست عبارات مه..

ادامه مطلب

ورود روحانی به کرمان

به گزارش ایسنا، حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری دوازدهم دقایقی پیش وارد استان کرمان شد تا در تالار تلاش شهر کرمان جهت مردم این ش ..

ادامه مطلب

آغاز مسابقه بیش از 878 هزار داوطلب آزمون ارشد از فردا

آزمون کارشناسی ارشد(ناپیوسته) سال تحصیلی 96-97 با رقابت878 هزار و 388 داوطلب از فردا پنجشنبه هفتم و جمعه هشتم اردیبهشت جاری در 68 شهرستان و 185 حوزه امتحانی ..

ادامه مطلب

رایزنی‌ها راجع به خرید 950 تن کیک زرد ادامه دارد / عراقچی

معاون امور حقوقی و بین‌المللی وزارت امور خارجه و مدیر ستاد پیگیری اجرای برجام گفت: رایزنی‌ها جهت خرید 950 تن کیک زرد از قزاقستان هنوز به آخر نرسیده و ..

ادامه مطلب

شهروندان در شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران جایی ندارند/ پایتخت کشور عزیزمان ایر

وزیر راه و شهرسازی گفت: شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران مکانی جهت رفت و آمد افراد نیست بلکه جهت خودروها ساخته شده است است و شهروند در آن جایی ندارد، چه ب..

ادامه مطلب

مردم جهت عضویت سری تازه سهام عدالت آماده شوند

زمان دقیق عضویت سری تازه مشمولین سهام عدالت بعد از سامانه‌دهی سری قبلی و پرداخت سود در نیمه دوم سال صورت خواهد گرفت. مردم جهت عضویت سری تازه ..

ادامه مطلب

خانه های هوشمند پرستار شخصی می شوند

نسل جدیدی از منزل های هوشمند که از توانایی ردگیری اوضاع سلامت افراد برخوردارند می توانند در عمل به پرستار خانوادگی مبدل شوند. خانه های هو..

ادامه مطلب