مقابل جادویی روزنامه اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

مقابل: جادویی روزنامه اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری چوب حراج شهرام شکوهی به کنسرت‌هایش

روزهای بیماری شهرام شکوهی تمام شده است و نوبت کنسرت هایش رسیده هست. ظاهرا حالا او هم تصمیم گرفته واکنشی به وضع اقتصادی جامعه داشته باشد، آن هم در روزهایی که چند

چوب حراج شهرام شکوهی به کنسرت‌هایش

چوب حراج شهرام شکوهی به کنسرت هایش

عبارات مهم : کنسرت

روزهای بیماری شهرام شکوهی تمام شده است و نوبت کنسرت هایش رسیده هست. ظاهرا حالا او هم تصمیم گرفته واکنشی به وضع اقتصادی جامعه داشته باشد، آن هم در روزهایی که چند هنرمند و گروه موسیقی ازجمله سیروان خسروی یا دست اندرکاران کنسرت نمایش سی، لغو کنسرت هایشان را به معیشت مردم ربط می دهند. بنابراین احتمالا میانگین قیمت بلیت کنسرت های شهرام شکوهی که ٢٥ مرداد در سالن وزارت کشور برگزار می شود، ٥٠ هزار تومان و نهایتا ٧٠ هزار تومان خواهد بود. جالب این که میانگین قیمتی کنسرت این خواننده شهریور سال گذشته ٤٠ تا ١٣٠ هزار تومان بوده هست. هفته های قبل البته بازی کشور عزیزمان ایران – پرتغال کار دست او داده بود، جهت همین کنسرت ٢٠تیرماه او لغو شد؛ کنسرتی که جهت آن ٤ هزار بلیت فروخته شده است بود، ولی تور کنسرت هایش همین روزها شروع می شود. او این را دیروز در نشست خبری خود گفته است و البته توضیحاتی هم راجع به برنامه های پیش رو، بازار کنسرت ها و شرایط جسمی خود داده است: «برای کنسرت های پیش رو یک سری موزیک خوب آماده کردیم که به مخاطبان کنسرت ها ارایه خواهد شد.

چوب حراج شهرام شکوهی به کنسرت‌هایش

در کنار اینها، نقشه های خوبی نیز جهت برگزاری کنسرت طراحی کرده ایم که فکر می کنم می تواند جهت تماشاگران از جذابیت هایی برخوردار باشد.» شهرام شکوهی می گوید که نمی خواهیم مردم را از اجرای زنده محروم کنیم، بنابراین از تصمیم دیگری راجع به کم کردن سود کنسرت هایش حرف می زند: «برنامه ریزی ما جهت فروش بلیت کنسرت ها میانگین قیمت ۵۰ هزار تومان است که قطعا از ۷۰ هزار تومان زیاد نمی شود و طرفداران مطمئن باشند قسمت اعظم سالن وزارت کشور بلیت های ۵۰ هزار تومانی خواهد بود. اگر همین فردا دست اندرکاران سالن میلاد نمایشگاه و وزارت کشور به ما سالن را رایگان بدهند، من حاضرم کنسرت را در پایین ترین مبلغی که الان به آن اشاره کردم، برگزار کنم.»

روزنامه شهروند

واژه های کلیدی: کنسرت | برنامه | برگزاری | وزارت کشور | برنامه ریزی | شهرام شکوهی | برنامه ریزی | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs