مقابل جادویی روزنامه اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

مقابل: جادویی روزنامه اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی روایت فردی که چهار ساعت در حمله تروریستی در اتاق محبوس بود

مسئول دفتر علاء‌الدین بروجردی نماینده بروجرد که در وقت وقوع اتفاق تروریستی مجلس به علت کمین یکی از تروریست ها، ۴ ساعت در اتاقش محبوس شده است بود، روایتش از حمله

روایت فردی که چهار ساعت در حمله تروریستی در اتاق محبوس بود

روایت فردی که چهار ساعت در حمله تروریستی در اتاق محبوس بود

عبارات مهم : فرزند

مسئول دفتر علاء الدین بروجردی نماینده بروجرد که در وقت وقوع اتفاق تروریستی مجلس به علت کمین یکی از تروریست ها، ۴ ساعت در اتاقش محبوس شده است بود، روایتش از حمله تروریستی را تعریف کرد و گفت که اگر شهید فلاح از نیروهای خدماتی مجلس نبود زیاد کارکنان و مسئولان دفاتر طبقه چهارم به شهادت می رسیدند.

حسام خوشبین فر در گفت وگو با ایسنا، اتفاقات روز اتفاق تروریستی مجلس را به شرح زیر تعریف و تشریح کرد:

روایت فردی که چهار ساعت در حمله تروریستی در اتاق محبوس بود

ساعت ۱۰:۱۵ صبح روز چهارشنبه ( ۱۷ خرداد) بود که بنده به همراه دو ارباب رجوع در دفتر آقای بروجردی واقع در ابتدای راهروی طبقه چهارم نشسته بودم. یکی از این مراجعه کننده ها خانومی بود که جهت پیگیری کارش و گرفتن نامه ای به دفتر آقای بروجردی مراجعه کرده بود. دیگری یکی از شهروندان بروجردی بود که جهت پیگیری کارش به پایتخت کشور عزیزمان ایران آمده بود. زمانی که صدای تیر آمد فکر نمی کردم که به مجلس حمله شده است چون اصلا کسی چنین فکری به ذهنش خطور نمی کرد. با خودم فکر کردم شاید صدای تعمیرات باشد به خاطر همین به کارم ادامه دادم. آن زن نامه ای که می خواست نوشتم و به او دادم و آن زن از آسانسور پایین رفت. آن آقا نیز به همراه یک نفر دیگر از راه پله ها به سمت طبقه هم کف رفت.

در شرایطی که من هنوز از حمله به مجلس اطلاعی نداشتم ظاهرا آن زن از آسانسور که پیاده می شودبا تروریست ها مواجه شده است و حتی در معرض تیراندازی آن ها قرار می گیرد ولی پناه گرفته و خوشبختانه صدمه ای نمی بیند. آن آقای مراجعه کننده و همراهش نیز که از راه پله ها به پایین می رفت با تروریست دیگری روبرو می شود یکی از آن ها خود را از طبقه دوم به اول پرت می کند که خوشبختانه تیر نمی خورد ولی به خاطر ضرب دیدگی زانو دچار شکستگی پا می شود ولی همراه او تیر خورده و زخمی می شود.

مسئول دفتر علاء‌الدین بروجردی نماینده بروجرد که در وقت وقوع اتفاق تروریستی مجلس به علت کمین یکی از تروریست ها، ۴ ساعت در اتاقش محبوس شده است بود، روایتش از حمله

بنده در تمامی این اتفاقات در اتاقم مشغول بودم، با تلفن صحبت می کردم و باز هم فکر نمی کردم که حمله شده است چون در ابتدا تیراندازی ها پشت سر هم نبود و با خودم تصور می کردم که قسمی از مجلس در حال تعمیرات هست. در این هنگام آقای فلاح؛ آبدارچی مجلس از راه پله طبقه سه وارد اتاق بنده در طبقه ۴ شد و گفت که حمله تروریستی شده، در اتاق را قفل و موبایلت را بی صدا کن و صدای تلفن ها را قطع کن. من هم همین کار را کردم. شهید فلاح بعد در راهروی طبقه ۴ به بقیه فرزند ها هم با فریاد گفت که حمله تروریستی شده، شوخی نگیرید و در اتاق هایتان بروید. شهید فلاح در همین وقت که می خواست از راه پله برود با یکی از تروریست ها روبرو می شود فکر می کند که یک نفر به مجلس حمله کرده بعد می خواهد اسلحه اش را بگیرد ولی تروریست دیگر او را به رگبار می بندد. اگر شهید فلاح نبود تعداد زیادی از کارمندان و مسئولان دفاتر نمایندگی در طبقه چهارم شهید می شدند. او بود که با از خودگذشتگی همه ما را از حمله تروریستی مطلع کرد و ما نجات جانمان را مدیون اش هستیم.

من از ساعت ۱۰ و ربع تا ۲ ظهر داخل اتاق در بسته خود را محبوس کرده بودم. آن طرف در یکی از تروریست ها بود که در ابتدای راهروی یعنی برابر دفتر ما کمین کرده بود. موقعیت دفتر آقای بروجردی طوری است که بین پاگرد و ابتدای راهرو قرار دارد. اگر تروریست ها میخواستند فرار کنند باید از راه پله و اتاق آقای بروجردی فرار می کردند و راه دیگری نبود به خاطر همین یکی از آن ها سه ساعت پشت در من بود و من صدای حرف زدنشان و حتی ناسزا گفتنشان را آن هم به زبان فارسی می شنیدم. معجزه خدا این بود که این تروریست در اتاق را نشکست. فقط امتحان کرد دید که اتاق قفل است و بعد هیچ کار دیگری نکرد. من فقط اشهد را گفتم و به امام حسین و اهل بیت (ع) توسل کردم البته با فردی تماس گرفتم که به من روحیه بسیاری داد. ما در بروجرد مداحی به نام آقای ترابی داریم که بنده ارادت خاصی به او دارم، در تماسی به او گفتم به مجلس حمله شده است که در تصویر العمل بهم گفت قدرت شش ماهه امام حسین(ع) از همه عالم زیاد است بعد هم برایم حضرت علی اصغر نذر کرد، شوخی می کرد و روحیه می داد و مدام در تماس بود. او فردی بود که بسیار به من روحیه داد. در طول زمانی که من در اتاق بودم آقای بروجردی زنگ می زد و شرایط را می پرسید و از من می خواست زیر میز خود را مخفی کنم.

ساعت ۲ که صدای تیراندازی زیاد شد و فرزند های سپاه به طبقه چهارم یورش آوردند. در این هنگام این تروریست خواست که در اتاق من را بشکند که فرزند های سپاه به کمک آمدند و این تروریست سمت دیگر راهروی طبقه چهار پشت سرویس بهداشتی پناه گرفت و تیراندازی می کرد. در این هنگام یکی از فرزند های سپاه در اتاق آمد و پرسید که کسی هست. من خودم را نشان دادم و از من خواست از اتاق خارج شوم او با از خودگذشتگی خود را سپر من قرار داد و خواست که از راه پله به سمت پایین بروم. در آنجا بود که محل شهادت شهید فلاح را دیدم و بسیار منقلب شدم. البته که هنگامی که خواستم از اتاق بیرون بیام آن تروریست شلیک کرد که جای گلوله ها در انتهای راهرو و نزدیک دفتر ما وجود دارد.

روایت فردی که چهار ساعت در حمله تروریستی در اتاق محبوس بود

به هر صورت با رشادت فرزند های سپاه من به طبقه همکف رفتم. در آنجا با سردار عزیزی روبرو شدم. او از من پرسید که آیا آن ها به زبان فارسی صحبت می کردند من هم گفتم آن ها کلا تمامی صحبت ها حتی فحش هایی که لایق خودشان بود را به فارسی می گفتند. هنگامی که که وارد هم کف شدم دو جنازه شهید را دیدم که در حال انتقال به بیرون بودند. در نهایت نیز به سمت کمیسیون های مجلس رفتم که آقای بروجردی را دیدم. او من را بغل کرد و خدا روشکر گفت و در کمیسیون امنیت ملی نماز جماعت خواندیم. آن طرف ماجرا مادر و پدرم که خبر تیراندازی در مجلس را شنیده بودند به دم در مجلس می آیند که نیروهای امنیتی اجازه ورود به آن ها را نمی دهند. مادرم با شنیدن هر صدای تیر احساس می کرد که تروریست ها من را نشانه گرفته اند و حالش هر لحظه بدتر می شود. در نهایت که به او خبر سلامتی ام را می دهم به علت حال بد در بیمارستان جهت ساعاتی خوابیدن شد.

در این اتفاق شهید فلاح جانفشانی کرد و ما را نجات داد و فرزند های سپاه آنهایی که همسن و سال من بودند، با وجودی که تاکنون جبهه و جنگ را ندیده بودند ولی با روحیه بسیار بالایی جلوی تروریست ها ایستادند و از جانشان گذشتند. حتی شنیدم یکی از ماموران حفاظت مجلس چند ساعت به تنهایی طبقه چهارم را حفظ کرد. شهید تیموری را هم که دم در شهید کردند. تروریست هایی که به هیچ چیز رحم نمی کردند و فقط می درخواست کردند وارد صحن شوند ولی با مقاومت مثال زدنی فرزند های سپاه موفق به انجام نقشه ارزش نشدند.

واژه های کلیدی: فرزند | تروریست | تروریستی | تیراندازی | تروریست ها | حمله تروریستی | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs