مقابل جادویی روزنامه اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

مقابل: جادویی روزنامه اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار حوادث دزدان هالیوودی پای میز محاکمه

دو مامور محافظ که با همدستی چهار سارق طی نقشه‌ای هالیوودی به خودروی حمل پول بانک پاسارگارد دستبرد زده بودند، بزودی محاکمه خواهند شد. 

دزدان هالیوودی پای میز محاکمه

دزدان هالیوودی پای میز محاکمه

عبارات مهم : هالیوودی

دو مامور محافظ که با همدستی چهار سارق طی نقشه ای هالیوودی به خودروی حمل پول بانک پاسارگارد دستبرد زده بودند، بزودی محاکمه خواهند شد.

به گزارش جام جم، اعضای این باند شش نفره که دو نفر ازآنها از ماموران محافظ بانک پاسارگارد بودند، یک ماه بود که نقشه دستبرد به خودروی حمل پول را طراحی کرده بودند و منتظر فرصتی جهت اجرای آن بودند. آنها چند بار صحنه دزدی را بازسازی کردند. حتی مسیر خودروی حمل پول را بازبینی و محلی را که هیچ دوربینی نداشت جهت اجرای نقشه خود گزینش کردند.

دزدان هالیوودی پای میز محاکمه

سرانجام طبق نقشه ساعت 7 و 47 دقیقه پنجمین روز اسفند سال گذشته زمانی که سوار دودستگاه خودروی پراید سرقتی بودند، سد راه خودروی حمل پول شدند. چهار سرنشین ماشین را پیاده کردند. جهت ترساندن آنها تیر هوایی شلیک کردند. سارقان نقابدار در ادامه خودروی حمل پول را که 900 میلیون تومان پول و تراول چک داخل آن بود دزدیدند و متواری شدند. با وقوع این دستبرد هالیوودی آنها تحت تعقیب پلیس پایتخت قرار گرفتند.

در ادامه تحقیقات ماموران متوجه شدند یکی از ماموران محافظ خودروی حمل پول در روز دزدی مرخصی بوده که به او ظنین شدند. او بازداشت شد و در تحقیقات پلیسی و بازجویی ها اعتراف کرد این دزدی مسلحانه را با همدستی پنج نفر دیگر انجام داده هست. با اعتراف سرکرده باند، همدستانش نیز یکی بعد ازدیگری در شهرهای اسلامشهر لاهیجان، پایتخت کشور عزیزمان ایران و مشهد بازداشت شدند.

دو مامور محافظ که با همدستی چهار سارق طی نقشه‌ای هالیوودی به خودروی حمل پول بانک پاسارگارد دستبرد زده بودند، بزودی محاکمه خواهند شد. 

با تحقیق از اعضای این باند معلوم شد آنها به قصد یکشبه پولدار شدن به این دزدی مسلحانه دست زده اند.

متهمان بعد از بازسازی صحنه دزدی روانه زندان شدند. چند روز پیش در شعبه چهارم بازپرسی دادسرای ناحیه دزدی پایتخت کشور عزیزمان ایران آخرین دفاع از آنها اخذ شد. جهت پنج نفر از متهمان به اتهام همکاری در دستبرد مسلحانه به خودروی حمل پول و نفر دیگر به اتهام پنهان کردن ادله جرم و همدستی با آنها صدور جلب دادرسی صادر شد.

پرونده آنها جهت محاکمه به دادگاه کیفری استان پایتخت کشور عزیزمان ایران ارسال شده است است و متهمان بزودی پای میز محاکمه می نشینند.

دزدان هالیوودی پای میز محاکمه

واژه های کلیدی: هالیوودی | پلیس پایتخت | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs