مقابل جادویی روزنامه اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

مقابل: جادویی روزنامه اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار بین الملل اوباما به عرصه سیاست باز می‌گردد؟

معاون رئیس‌جمهوری پیشین آمریکا گفت، باراک اوباما هنوز تصمیم نگرفته تا از سیاست کناره‌گیری کند و مایل است تا جهت حزب دموکرات کمپین برگزار کند.

اوباما به عرصه سیاست باز می‌گردد؟

اوباما به عرصه سیاست باز می گردد؟

عبارات مهم : سیاست

معاون مدیر جمهوری پیشین آمریکا گفت، باراک اوباما هنوز تصمیم نگرفته تا از سیاست کناره گیری کند و مایل است تا جهت حزب دموکرات کمپین برگزار کند.

به گزارش ایسنا ؛ به نوشته روزنامه ایندیپندنت، جو بایدن، معاون مدیر جمهور سابق آمریکا در ضیافت شام هر سال حزب دموکرات شایعاتی راجع به اینکه جهت ۲۰۲۰ نامزد پست ریاست جمهوری می شود، رد کرد ولی گفت او و باراک اوباما هر کاری مورد نیاز باشد جهت کمک به آن انجام می دهند.

اوباما به عرصه سیاست باز می‌گردد؟

او تاکید کرد: من و اوباما آماده ایم تا جهت جمع آوری پول، جذب نامزدها و کمپین کمک کنیم. هرچه خواستید فقط به ما اطلاع دهید.

باراک اوباما از وقت ترک کاخ سفید در حدود ۱۰۰ روز پیش عموما در تعطیلات بوده و تنها یک بار در دانشگاه شیکاگو جهت جوانان صحبت کرد و در آنجا هم هیچ اشاره ای به تحولات سیاسی و یا دونالد ترامپ، مدیر جمهوری کنونی آمریکا نداشت.

معاون رئیس‌جمهوری پیشین آمریکا گفت، باراک اوباما هنوز تصمیم نگرفته تا از سیاست کناره‌گیری کند و مایل است تا جهت حزب دموکرات کمپین برگزار کند.

معاون مدیر جمهوری پیشین آمریکا همچنین متعهد شد تا هرآنچه در توان دارد جهت شکل گیری مناظرات عمومی از جمله کارهایی که می تواند به گزینش دموکرات های زیاد ختم شود، انجام دهد.

اوباما هنوز راجع به بازگشت به عرصه سیاسی واکنشی نداشته و حین صحبت در دانشگاه شیکاگو هم گفت: مدت های مدیدی به این مساله فکر کرده ام که چه کار مهمی است که من می توانم به عنوان شغل بعدی انجام دهم. تنها کار مهمی که می توانم انجام دهم آماده سازی نسل آتی رهبری است تا آنها بتوانند سکان قدرت را به دست بگیرند و خط مشی عوض کردن خودشان را در دنیا ایجاد کنند.

واژه های کلیدی: سیاست | آمریکا | اوباما | دانشگاه | دموکرات | ریاست جمهوری | اخبار بین الملل

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs