مقابل جادویی روزنامه اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

مقابل: جادویی روزنامه اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی مردم جهت عضویت سری تازه سهام عدالت آماده شوند

زمان دقیق عضویت سری تازه مشمولین سهام عدالت بعد از سامانه‌دهی سری قبلی و پرداخت سود در نیمه دوم سال صورت خواهد گرفت.

مردم جهت عضویت سری تازه سهام عدالت آماده شوند

مردم جهت عضویت سری تازه سهام عدالت آماده شوند

عبارات مهم : شماره

زمان دقیق عضویت سری تازه مشمولین سهام عدالت بعد از سامانه دهی سری قبلی و پرداخت سود در نیمه دوم سال صورت خواهد گرفت.

به گزارش میزان، در حالی که سامانه سهام عدالت در روزهای نهایی سال گذشته رونمایی شد تا مشمولین بتوانند از طریق این سامانه صورتحساب دریافت کنند و در صورت میل به سرمایه خود را تا سقف یک میلیون تومان جهت هر یک از افراد خانوار زیاد کردن دهند.

مردم جهت عضویت سری تازه سهام عدالت آماده شوند

روند ارائه صورتحساب با گذشت یک ماه از سال 96 همچنان جهت مشمولین ادامه دارد و در هفته گذشته سامانه سهام عدالت آماده دریافت شماره حساب شبا از مشمولین است که مشمولین وقت دارند تا اردیبهشت ماه شماره حساب شبای خود را در سامانه وارد کنند که در صورت اتمام دوره و وارد نکردن شماره حساب سود سال یازدهم سهام عدالت در خزانه به امانت خواهد ماند تا اطلاعات افراد خود را تکمیل کنند.

مشمولین سهام عدالت بخاطر داشته باشند که رقم حدودی سود پرداختی جهت هر فرد 90 هزار تومان خواهد بود که این رقم فقط و فقط به شماره حساب شبای فرد واریز می شود و به همین علت تمامی مشمولین باید به صورت جداگانه حساب باز کرده و آن را به سامانه سهام عدالت جهت دریافت سود ارائه دهند.

زمان دقیق عضویت سری تازه مشمولین سهام عدالت بعد از سامانه‌دهی سری قبلی و پرداخت سود در نیمه دوم سال صورت خواهد گرفت.

با این حال در میان مشمولین سهام عدالت افراد زیر 5 سال نیز وجود دارد که قانون سود دهی جهت این افراد نیز مستثنی نخواهد بود و قیم و ولی این مشمولین باید به صورت جداگانه جهت این افراد افتتاح حساب کرده و شماره حساب مستغلی را به سامانه سهام عدالت ارائه دهند.

علاوه بر این در میان مشمولین سهام عدالت افرادی هستند که دارای برگه سهام عدالت هستند ولی امکان ورود به سامانه جهت این افراد وجود ندارد، این افراد به علت تکمیل نشده عضویت در حال حاضر جز مشمولین و جز بیش از 42 میلیون نفر به شمار نمی آیند و این افراد باید تا عضویت مجدد سری تازه مشمولین دست نگه دارند و در نوبت بعدی این افراد جز نخستین نفرات در لیست مشمولین خواهند و در حال حاضر به هیچ وجه امکان پرداخت سود به افرادی که برگه عضویت ناقص دارند وجود ندارد.

ثبت نام سری تازه مشمولین سهام عدالت بعد از سامانه دهی سری قبلی سهامداران و پرداخت سود در نیمه دوم امسال صورت خواهد گرفت.

مردم جهت عضویت سری تازه سهام عدالت آماده شوند

به گفته مشاور مدیر شرکت شخصی سازی وقت عضویت سری تازه مشمولین سهام عدالت در آخرهای امسال خواهد بود که به صورت عمومی جهت این امر اطلاع رسانی خواهد شد و در این میان افرادی که دارای برگه سهام عدالت با عضویت ناقص هستند در اولویت سری تازه مشمولین قرار می گیرند.

واژه های کلیدی: شماره | دریافت | سهام عدالت | سامانه سهام عدالت | مشمولین سهام عدالت | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs